BRAMY GARAŻOWE

Szeroka oferta bram garażowych, zarówno segmentowych jak i uchylnych renomowanych firm NICE, NOVOFERM umożliwia bezproblemową zabudowę każdego otworu garażowego.

W standardzie proponujemy bramy garażowe na wymiar - dopasowane do każdego otworu Komfortowe użytkowanie i bezproblemową i długotrwałą pracę zapewniają najwyższej jakości niemieckie napędy FACC, CAME, NOVOPORT. Od tego roku dodaliśmy kilka nowych wymiarów standardowych w tym największy 5500 x 2250. Mnogość przetłoczeń i kolorów powoduje łatwe dopasowanie bramy do innych detali wykończenia domu (obróbka blacharska, kolor elewacji itp.).

Funkcjonalna, zapewniająca bezpieczeństwo, ciepła, cicha, taka musi być nowoczesna brama garażowa. Bramy segmentowe unoszone s do góry są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie zabierają miejsca w garażu i na podjeździe, pozwalają dojechać samochodem niemalże do samej jej płaszczyzny. Dobrej jakości napęd zapewnia cichą , bezawaryjną pracę a fotokomórki, dodatkowe rygle i inne elementy bezpieczeństwo na co dzień. Kolorystyka pozwala na bezproblemowe dobranie oklein do innych elementów wykończenia domu tj, okien drzwi zewnętrznych czy dachu.

KONTAKT

REN MAR
ul. Wiśniowa 3
(wjazd od ul. 1 Maja, market budowlany obok basenu)

05-200 Wołomin

pon. - pt.
08:00 - 18:00
sob.
09:00 - 13:00