DRZWI WEWNĘTRZNE PŁYTOWE

Oferujemy drzwi wewnątrzlokalowe ramiakowe w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Solidna konstrukcja ramy wykonanej z drewna klejonego lub z płyty MDF może być wykończona okleiną drewnopodobną lub fornirem drewnianym z zastosowaniem innowacyjnej technologii pozwalającej na wyeliminowanie połączeń na krawędziach skrzydła. Poprzez zastosowanie technologii czopowania i łączenia elementów przy pomocy kołków poprzecznych uzyskano mocną i stabilną konstrukcję.

Do skrzydeł drzwiowych polecamy ościeżnice stałe lub regulowane na grubość muru, które mogą być wykonane z płyty MDF lub drewna klejonego. Ościeżnice wyposażone są w opaski regulowane różnej szerokości i kształtu.

Wyposażenie standardowe drzwi zawiera dwuczopowe zawiasy z pełną regulacją 3D, zamek na klucz, wkładkę patentową lub WC, szkło hartowane bezpieczne (system SilicSafe – technologia wyciszenia szyb). Powierzchnie drzwi pokryte efektownymi i bardzo trwałymi okleinami, fornirowane i pokryte ekologicznymi lakierami UV lub malowane farbami akrylowymi na kolory z palety RAL i NCS.

Drzwi w tańszej wersji o konstrukcji ramiaka wykonany ze sklejki, oklejonej płytą HDF, wypełnienie stanowią płyciny z MDF-u lub płyty “plaster miodu” okleinowane. Stanowią one alternatywę dla droższych drzwi ramiakowych lub drewnianych. Bogate wzornictwo i szeroka gama oklein, okuć i szyb (imitujących drewno egzotyczne, oklein  kierunkowych, szyby satynowe, z aplikacjami, bezpieczne) gwarantują wysokie walory estetyczne i użytkowe. Większość skrzydeł płytowych pasuje do ościeżnic metalowych, co pozwala na ich zachowanie w przypadku kłopotliwego demontażu.

KONTAKT

REN MAR
ul. Wiśniowa 3
(wjazd od ul. 1 Maja, market budowlany obok basenu)

05-200 Wołomin

pon. - pt.
08:00 - 18:00
sob.
09:00 - 13:00