DRZWI ZEWNĘTRZNE DREWNIANE

Proponujemy niezwykle bogatą kolekcję drzwi z drewna, które będą wizytówką Twojego domu i zapewnią bezpieczeństwo, ochronę przed hałasem i różnymi warunkami pogodowymi.

Drzwi drewniane są wizytówką domu i one pierwsze zwracają na siebie uwagę, dlatego są ważnym elementem wykończenia budynku, muszą więc być estetyczne, ciepłe i trwałe.

  • Proponujemy Państwu drzwi z drewna dębowego, red meranti lub sosnowego klejonego warstwowo. Dla usztywnienia konstrukcji skrzydła rama drewniana wzmocniona jest stabilizatorem stalowym i oklejona jest wodoodporną sklejką dębową, mahoniową, brzozową oraz obłogiem z drewna dębowego lub sosnowego. Taka technologia wykonania eliminuje jakiekolwiek odkształcenia drzwi w trakcie ich eksploatacji.
  • Konstrukcje impregnowane i malowane wielokrotnie gwarantują odpowiednią odporność na różne warunki pogodowe, zapewniają trwałość podkreślając jednocześnie piękno faktury naturalnego drewna.
  • Estetyczne wzornictwo oraz bogata kolorystyka w połączeniu z dodatkowym wyposażeniem pozwolą Państwu dopasować model drzwi do stolarki okiennej, elewacji domu lub wnętrza, tak aby wszystko tworzyło spójną stylistyczną całość.
  • Dodatkowo nasze drzwi wyposażone są w pochwyty, zabezpieczenia antywyważeniowe, szyby bezpieczne i antywłamaniowe. Istnieje również możliwość zaprojektowania wzoru według własnych upodobań na specjalne zamówienie.

NOWOŚCIĄ są drzwi drewniane w okładzinie zewnętrznej kompozytowej. Panel kompozytowy zbudowany z dwóch arkuszy aluminiowych i polietylenowego materiału o niskiej gęstości – całość pokryta jest lakierem z powłoką PVDF, co zapewnia

Posiadamy wiele PROMOCJI na różne konstrukcje z terminem realizacji do 2 tygodni.

KONTAKT

REN MAR
ul. Wiśniowa 3
(wjazd od ul. 1 Maja, market budowlany obok basenu)

05-200 Wołomin

pon. - pt.
08:00 - 18:00
sob.
09:00 - 13:00